Dostawa

Jeżeli zamawiany towar znajduje się w magazynie, Państwa zamówienie zrealizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Dlatego prosimy zwrócić uwagę czy interesujący Państwa rozmiar jest aktualnie dostępny.
Przesyłkę dostarczymy Państwu za pośrednictwem Kuriera DPD lub Poczty Polskiej

Prosimy o wybór sposobu dostarczenia przy składaniu zamówienia.

Przy płatności – PRZELEWEM wysyłka kurierem DPD lub za pośrednictwem Poczty Polskiej

Przesyłkę dostarczy Państwu kurier, ale nie pobiera on już należności wynikających z treści zamówienia. Paczka wysłana będzie dopiero po zaksięgowaniu na naszym koncie wpłaty. Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu powinien zostawić AWIZO na podstawie którego należy odebrać paczkę ze wskazanej placówki firmy kurierskiej.

Koszt przygotowania, pakowania i nadania przesyłki to w zależności od wielkości paczki 20 PLN lub 10 PLN (płatność przelewem) / 25 PLN (pobranie) i zostanie doliczony do do kwoty zamówienia. Koszt wysyłki na terenie Polski.

Zawsze przy odbieraniu przesyłki proszę sprawdzić czy paczka nie została uszkodzona w trakcie transportu. W takim przypadku należy poinformować o tym kuriera i w jego obecności sporządzić odpowiednią notatkę, którą należy zachować.

Przy płatności – ZA POBRANIEM – wysyłka kurier DPD

Przesyłkę dostarczy Państwu kurier i to jemu należy przekazać należność wynikającą z zamówienia. Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu, powinien zostawić AWIZO na podstawie którego paczkę należy odebrać ze wskazanej placówki firmy kurierskiej i tam uiścić wpłatę.

Zwroty

Jeżeli towar nie spełni Państwa oczekiwań mogą go Państwo odesłać w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, że nie był on używany i nie został w żaden sposób uszkodzony. Koszty zwrotu towaru (przesyłka od Klienta) ponosi Klient. Prosimy dodać do przesyłki pisemną informację o rezygnacji oraz nr rachunku bankowego, na jaki mamy wykonać przelew.

Przesyłki prosimy wysyłać na adres naszego sklepu: Perfect Vision, ul. Gagarina 9, 00-754 Warszawa